Mailing

Zapisz się na mailing, by być na bieżąco z wydarzeniami w Teatrze Polskim. Regularnie piszemy o aktualnie granych spektaklach, dostępności biletów oraz zbliżających się premierach.
Administratorem danych osobowych zgłoszonych we wniosku o przesyłanie mailingu jest Teatr Polski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. 1 maja 1. Dane osobowe będą przetwarzane w procesie obsługi wysyłki mailingu. Zawiadamiający jest uprawniony do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych Teatrowi jest dobrowolne.

Oświadczam, że powyższe informacje są mi znane i:
wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (Dz. U. z 2016 r., poz. 922, z późn. zm.).
wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie treścią ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r., poz. 1030 z późn. zm.) Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej mailinguTeatru.