Współpraca

ZOSTAŃ PARTNEREM TEATRU
Teatr Polski w Bielsku-Białej jest jedną z najchętniej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych instytucji w regionie. Teatr Polski odwiedzają przede wszystkim osoby zainteresowane kulturą wysoką, a więc szukające ciekawych form spędzania wolnego czasu, koneserzy i środowiska opiniotwórcze. Współpraca z nami stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania swojej marki naszym gościom. Naszym partnerom biznesowym proponujemy ekspozycję materiałów promocyjnych w przestrzeniach Teatru Polskiego oraz promocję w drukach. Obecnie wspierają nas najważniejsze firmy w regionie: Nemak, Aqua, FCA Poland, Klingspor, Rekord, Davis Fabrics czy Polmotors. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo dołączyć do ich grona.
W sprawach współpracy prosimy o kontakt z Ireną Świtalską, e-mail: irena.switalska@teatr.bielsko.pl

PROMUJ SIĘ Z TEATREM POLSKIM
Jeśli prowadzicie Państwo punkt usługowy, sklep lub kawiarnię i chcielibyście mieć u siebie informacje o naszych spektaklach, prosimy o kontakt z Edytą Jaworską (edyta.jaworska@teatr.bielsko.pl). Będziemy dostarczać Państwu plakaty lub kalendaria oraz (w miarę możliwości ekspozycyjnych) z bieżącym repertuarem a Państwa klienci na pewno chętnie po nie sięgną w oczekiwaniu na wizytę lub kawę – sprawdziliśmy to już w wielu miejscach w Bielsku-Białej i okolicach. Jeśli natomiast chcielibyście Państwo dotrzeć do widzów Teatru Polskiego ze swoją ofertą, zachęcając ich do wizyty u siebie, prosimy o kontakt z Ireną Świtalską (irena.switalska@teatr.bielsko.pl).

WYPOŻYCZ KOSTIUM
Kostiumy ze spektakli, które zeszły z afisza, trafiają do magazynu. W swoich zasobach mamy zarówno stroje historyczne, jak i współczesne. W ramach współpracy instytucji istnieje możliwość wypożyczenia kostiumów. 
Prosimy o wcześniejszy kontakt i umówienie się na wizytę z Barbarą Kierzyk tel. 33 812-31-88 wew. 23. 

ZORGANIZUJ WYJĄTKOWE WYDARZENIE
Historyczne wnętrza Teatru Polskiego wzbudzają powszechny zachwyt, dlatego też stanowią doskonałe tło do organizowania wydarzeń takich jak jubileusze, konferencje czy ważne spotkania z partnerami. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, ekran i rzutnik do projekcji multimedialnych oraz miejsce na obsługę cateringową (możemy polecić także firmy, z którymi współpracujemy). Wynajmujemy Dużą Scenę, która mieści 400 gości oraz Małą Scenę mieszczącą 92 osoby. W związku ze szczelnie wypełnionym kalendarzem imprez rekomendujemy kontakt z co najmniej trzymiesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić Państwu odpowiedni termin oraz komfort realizacji wydarzenia. W sprawach wynajmów prosimy o kontakt z Kierownik Działu Obsługi Widzów – Beatą Król, e-mail: beata.krol@teatr.bielsko.pl

WYPIJ KAWĘ 
Cremino
W czasie przerw w spektaklach na Dużej Scenie polecamy wizytę na pierwszym piętrze, gdzie mieści się kawiarnia teatralna serwująca kawę herbatę, zimne napoje i pyszne desery. 

Środek
W podziemiach Teatru Polskiego działa klubopiwiarnia Środek. Swoim gościom proponuje świetne jedzenie (w tym burgery, pieczone pierogi i lunche), niszowe piwa i wino z kija. W Środku kupicie także rękodzieło od lokalnych twórców: biżuterię, torby, mydła. Poza tym warto zajrzeć tam na koncerty, spotkania i warsztaty. Środek jest czynny od wtorku do czwartku od 16:00 do 22:00 oraz w niedziele w godzinach od 12:00 do 22:00, a w piątki i soboty od 12:00 do 24:00.

SKORZYSTAJ Z ARCHIWUM
W swoich zasobach posiadamy materiały dotyczące historycznych spektakli. Jeśli więc piszecie artykuł związany z przeszłością bielskiego teatru lub środowiska artystycznego albo jeśli potrzebujecie zdjęcia lub plakatu z jakiegoś spektaklu – zapraszamy do kontaktu. W sprawach dotyczących archiwum prosimy o kontakt z Joanną Feikisz, e-mail: archiwum@teatr.bielsko.pl