Premiera „Skąpca” obfita w teatralne wrażenia

Brawura, niesamowite tempo, dowcip, zaskakujące zwroty akcji i cała teatralna machina wprawiona w ruch – czyli znakomita zabawa klasyką dramatu w scenicznej interpretacji reżysera Pawła Aignera i jego stałych współpracowników – Magdaleny Gajewskiej (scenografia), Zofii de Ines (kostiumy) i Piotra Klimka (muzyka). Ale największą obfitość teatralnych wrażeń „Skąpca” zawdzięczamy niesamowitej energii i talentowi naszych aktorów. Warto było po raz kolejny zobaczyć,  do czego są zdolni!

To był niezapomniany wieczór premierowy! W drugiej części publiczność bawiła się równie dobrze, ale już przy dźwiękach przebojów Krzysztofa Krawczyka w koncercie „Jak minął dzień?”.

Wielkie podziękowania i gratulacje należą się aktorom, twórcom oraz pracownikom wszystkich działów zaangażowanych w realizację premiery, a szczególnie ekipom, które jak zwykle włożyły ogrom pracy i serca w przygotowanie spektaklu, z pracowni: produkcji dekoracji (plastycznej, malarsko-butaforskiej, stolarskiej, ślusarskiej, tapicerskiej), krawieckiej, charakteryzatorsko-perukarskiej oraz całej brygadzie technicznej sceny.

Utworzono: 09.01.2023 - 14:41
Fotografie: Dorota Koperska