Rozwiązanie jubileuszowego konkursu fotograficznego MÓJ TEATR

Drodzy Widzowie!

Przyszedł czas na rozwiązanie naszego jubileuszowego konkursu fotograficznego MÓJ TEATR. Postanowiliśmy przyznać po dwie nagrody w dwóch kategoriach: zdjęcie „archiwalne” i „współczesne”. Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Nie ukrywamy, że wzruszyły nas szczególnie fotografie sprzed wielu lat i związane z nimi historie. Przekonuje nas to, że teatr towarzyszył Państwu od zawsze.

Pierwsze z nagrodzonych zdjęć powstało w latach osiemdziesiątych. Z fotografią wiąże się romantyczna historia rodziców pana Dominika. Otóż uwieczniono na niej dzień ich pierwszej randki, która miała miejsce… w Teatrze Polskim! Przeżyli oni pierwsze wspólne teatralne chwile na spektaklu pt. „Szklana menażeria”.

Drugie wyłonione w konkursie pamiątkowe zdjęcie ma już 25 lat. Pani Patrycja została na nim sfotografowana przed Teatrem Polskim w wieku trzech lat. Jak widać sentyment do teatru pozostał jej do dziś.

W kategorii „zdjęcie współczesne” wybraliśmy dwie prace, które urzekły nas ciekawą formą i trochę nieoczywistym podejściem do tematu.

Zwycięzcy konkursu to:

  • Justyna Guzdek (zdjecie współczesne),
  • Monika Hławiczka (zdjęcie współczesne),
  • Dominik Pełka (zdjęcie archiwalne),
  • Patrycja Paluszek (zdjęcie archiwalne).

(Zdjęcia w galerii zostały umieszczone w powyższej kolejności).

Serdecznie Państwu gratulujemy!

O sposobie odbioru nagród powiadomimy zwycięzców mailowo.

Utworzono: 14.01.2021 – 15:34