Złoty Rechot dla komedii „Mayday"

W niedzielę 24 czerwca zakończył się drugi FUNfest – Festiwal Komedii na Południu. Tym razem emocje były ogromne, bo tym festiwalowym towarzyszyły także przeżycia mundialowe. FUNfestowe komedie dostarczyły o wiele więcej pozytywnych doznań, niż kibicowanie naszej narodowej drużynie. Licznie zgromadzona na sali teatralnej publiczność bawiła się świetnie, nagradzała festiwalowe prezentacje gromkimi brawami i owacjami na stojąco. W spektaklach w ciągu całego tygodnia uczestniczyło 3 564 widzów!

Tak jak w roku ubiegłym nasi widzowie wybrali najlepszy ich zdaniem spektakl festiwalu. Zdobywcą Złotego Rechotu – Nagrody Publiczności została komedia „Mayday” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza z Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku, na którą zagłosowało 52,5% widzów. Tak więc statuetka festiwalowej bielskiej żaby pojedzie w tym roku aż na drugi koniec Polski.

Wszystkim uczestnikom oraz naszej wspaniałej festiwalowej publiczności bardzo dziękujemy za wspólną zabawę, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! We wrześniu rozlosujemy nagrody wśród widzów, którzy wzięli udział w głosowaniu na festiwalowe spektakle. Liczymy na to, że spotkamy się na kolejnym FUNfeście już za rok!

Utworzono: 25.06.2018 - 12:50