Pomoc domowa (wieczór sylwestrowy)

W pierwszej części wieczoru zapraszamy na przedpremierowe pokazy niezwykle zabawnej sztuki Marca Camolettiego – „Pomoc domowa”. To druga część kultowego i uwielbianego przez widzów spektaklu „Boeing Boeing”, również w tłumaczeniu Bartosza Wierzbięty. Spektakl wyreżyseruje Witold Mazurkiewicz.

Doświadczona w damsko-męskich bojach pokojówka Nadia musi zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami w nowym miejscu pracy. Tym razem konieczność ratowania sytuacji znacznie komplikuje to, że wszyscy bohaterowie znajdują się naraz w jednym mieszkaniu. Nadia musi się zatem bardzo nakombinować, żeby uchronić co najmniej dwa romanse przed ujawnieniem.

Poza spektaklem zapraszamy na koncert w wykonaniu świetnie śpiewającego zespołu aktorskiego Teatru Polskiego. Tym razem zabierzemy Państwa w muzyczną podróż z piosenkami Abby. Podróżować będziemy nie tylko w czasie, ale i przestrzeni, towarzysząc zespołowi w trasie koncertowej przez wiele kontynentów – a przez to także i stylistyk muzycznych.

W przerwie zapraszamy tradycyjnie na kolację, a po koncercie na uroczystą, noworoczną lampkę szampana.

Bilety:
parter / loże miejsca 1 i 2 / balkon I rząd 1 i 2 – 270 zł
balkon I rząd 3 i 4 / Loże miejsca 3 i 4 / balkon II rząd 1 – 240 zł
balkon I rząd 5 i 6 / balkon II rząd 2 i 3 – 200 zł

 

Twórcy

Premiera

20.09.2017

Pomoc domowa (wieczór sylwestrowy)Na scenie! Kup bilet online

Brak dostępnych biletów na spektakl w najbliższym repertuarze. Zostaw swój e-mail, a powiadomimy Cię gdy znów będzie dostępny. Zostawiając adres mailowy, wyrażasz zgodę na otrzymywanie mailingu Teatru Polskiego.

Oświadczam, że powyższe informacje są mi znane i: