Skąpiec + Koncert Jak minął dzień?

Na początek zaprezentujemy jedną z najbardziej znanych komedii Moliera w brawurowej interpretacji reżyserskiej Pawła Aignera, czyli „Skąpca” Moliera. Wielkoobsadowe widowisko przygotuje znany z wcześniejszych realizacji (jak np.  „Cyrano de Bergerac”) zespół realizatorów: scenografka Magdalena Gajewska, kostiumografka Zofia de Ines i autor muzyki Piotr Klimek.

W drugiej, muzycznej części wieczoru, publiczność będzie się bawić na koncercie „Jak minął dzień?” przy przebojach Krzysztofa Krawczyka. W koncercie wystąpią aktorzy Teatru Polskiego, a ich występ uświetni muzyka na żywo w wykonaniu Bielskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Jacka Obstarczyka. Tak jak w ubiegłym roku przeboje Marii Koterbskiej, tak i ten koncert miał swoją premierę w oknie teatru - uświetnił obchody Dni Bielska- Białej i wzbudził ogromny entuzjazm publiczności. Powtórka tego wydarzenia na teatralnej scenie dostarczy widowni równie mocnych, wspaniałych wrażeń.

Premiera

7.01.2023

Skąpiec + Koncert Jak minął dzień? Na scenie! Kup bilet online

Brak dostępnych biletów na spektakl w najbliższym repertuarze. Zostaw swój e-mail, a powiadomimy Cię gdy znów będzie dostępny. Zostawiając adres mailowy, wyrażasz zgodę na otrzymywanie mailingu Teatru Polskiego.

Oświadczam, że powyższe informacje są mi znane i: