„Zrobie co zechce” Teatr Porywacze Ciał, Poznań - FunFest

Ten kraj ma przyszłość…

Resztę zdania drzewo zasłania i tu się rodzą ciekawe pytania: Czy, podobnie jak owo drzewo wyrażasz gorące pragnienie zerwania z codzienną rutyną, aby choć przez chwilę znaleźć się w centrum uwagi? Czy postrzegasz świat jako miejsce pełne schematów i powtórzeń? Czy chmara motyli we śnie to znak, że przyszłość wygląda obiecująco? Czy kontakt z ludźmi jest dla Ciebie równie ważny jak dieta?  Czy marnując swoje możliwości intelektualne masz poczucie straty? Czy wiesz na czym właściwie polega piękno tej krainy? Usiądź z nami i pofilozofuj sobie. Ceny do uzgodnienia.

Tekst: Maciej Adamczyk.

Reżyseria i wykonanie:

Katarzyna Pawłowska i Maciej Adamczyk.

 

Krytycy o spektaklach Teatru Porywacze Ciał:

„Nienachalnie, niejednoznacznie, ale konsekwentnie prowadzą grę z publicznością. Prostota przekazu w obrazie, gestach, oszczędnym dialogu ma w sobie coś z filmów

Chaplina - rozbawia, i wzrusza jednocześnie. Pokazuje świat prosty, a jakże skomplikowany.....”

(Anna Wierzchowska „Didaskalia”)

„W spektaklach Porywaczy Ciał tętni rozpaczliwa żądza poznania sensu i celu ludzkiego życia. Są przy tym bezlitośni i ironiczni. Rozśmieszają i bawią po to, by nagle przerazić lub wzruszyć....”

(Olga Katafiasz „Didaskalia”)

 „Porywacze wywołują gniew, sprzeciw i wzruszenie. Podziwiać należy, że udaje im się bez trudu ożywić te zamierające elementy teatralnego doświadczenia....”

(Jakub Mielnik Radio „S”)

„Porywacze zaskakują znakomitym słuchem literackim, wyczuciem formy i autoironią...”

(Juliusz Tyszka)

 

Premiera

8.05.2019

„Zrobie co zechce” Teatr Porywacze Ciał, Poznań - FunFestNa scenie! Kup bilet online

Brak dostępnych biletów na spektakl w najbliższym repertuarze. Zostaw swój e-mail, a powiadomimy Cię gdy znów będzie dostępny. Zostawiając adres mailowy, wyrażasz zgodę na otrzymywanie mailingu Teatru Polskiego.

Oświadczam, że powyższe informacje są mi znane i: