SUPER WOMEN Małej Czarnej – SPONSORKI (2024)

Ideą „Małej Czarnej” jest przede wszystkim promocja kobiecej sztuki i znakomitych aktorek, ale także kobiecej przedsiębiorczości i kreatywności. Mamy bowiem to szczęście, że w naszym regionie jest  wiele wspaniałych, prężnie działających na wielu polach kobiet, angażujących się chętnie w działania kulturalne. Nie tylko „trzęsą” one lokalnym biznesem, ale też bez wahania wsparły nasz kobiecy teatralny projekt.

 

Sponsorkami wydarzenia są:

 

Dorota Korczyk-Morska

Wiceprezes i współwłaścicielka motoryzacyjnej Grupy KORCZYK, dealera dwóch topowych marek ŠKODA i Kia z Bielska-Białej. Jedna z najbardziej cenionych w tej branży menedżerek młodego pokolenia. Po godzinach z gracją i satysfakcją podnosi ciężary, specjalizując się w odważnikach kettlebells. Od wielu lat podnosi poprzeczkę i przekracza swoje granice dźwigając ciężary większe od siebie.


Agnieszka Miękińska 

„Człowiek do pełni szczęścia potrzebuje tak niewiele….zaledwie drugiego bijącego serca i dłoni pragnącej uścisnąć jego dłoń”. Jak mówi: „To właśnie ludzie i mój Zespół, na mojej zawodowej drodze życia, są dla mnie najważniejsi. To właśnie z nimi robię coś, co czasem wydaje się niemożliwe. Spełnienie w pracy daje mi komfort życia z moimi najbliższymi, Mężem i Córeczką z którymi dzielę moje pasje. Rower, czasem siłownia i ogromna miłość do psów. Jakby to powiedziało moje góralskie serce – to wszystko, to właśnie szczęście?" (PKO Bank Polski, Oddział 1 w Bielsku-Białej)


Aneta Magda-Zielecka

Notariusz, współwłaścicielka istniejącej od 26 lat kancelarii notarialnej w Bielsku-Białej, a prywatnie mama dwóch dorosłych córek.

Wspiera i doradza kobietom, bo wierzy, że to one mają siłę i wytrwałość, żeby zmieniać świat na lepsze. Po godzinach: spaceruje z psem adoptowanym w Bułgarii, oddaje się lekturze ulubionych książek albo... podróżuje.


Agnieszka Nowak

Prezes Firmy M-Kwadrat Group, Prezes Fundacji „Strefa Kobiet”. Businesswomen, coach, designer. Kobieta sukcesu dbająca o profesjonalizm, dobrą kadrę i rozwój spółki przez budowanie mocnego „emplayer branding” . Zaangażowana w sprawy społeczne. Uważa, że kobiety we wszystkich obszarach życia powinny się wspierać i tworzyć przestrzeń wzajemnej inspiracji.


Dorota Patora

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, prezeska Grupy LED-POL. Aktualnie jest studentką Exexutive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Jej pasją jest kultura Wschodu, joga, medytacje, pranajama. Kocha psy, książki i historię sztuki. 

 

Renata Samson

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, od 10 lat pełni funkcję Prezesa Zarządu w PreZero Bielsko-Biała S. A. Jej miejsce na ziemi to Bielsko-Biała, chociaż równie dobrze czuje się we Włoszech. Gdy tylko ma czas ucieka w góry, gdzie „ładuje swoje akumulatory”. Jej motto: „Rób, co możesz, w miejscu, w jakim jesteś i z tym, co masz…”


Anna Szczęśniak

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, założycielka SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o. o. – firmy, która już od ponad 30 lat działa w branży motoryzacyjnej w Polsce i na świecie. Liderka zespołu, inicjatorka wielu innowacji procesowych i produktowych, ambasadorka przedsiębiorczości kobiet. Posiada duszę niezłomnej wojowniczki – realizuje śmiałe plany i gdy, patrząc w przyszłość, widzi wyzwania lub trudności, zyskuje dodatkową motywację do działania. 

 

Powiązane aktualności

zobacz więcej aktualnościStrzałka w prawo