Mayday

Jeden z największych przebojów komediowych Teatru Polskiego wraca na scenę w nowej realizacji (reżyseruje Witold Mazurkiewicz) i nowej obsadzie. Po raz pierwszy „Mayday” trafił na nasz afisz w 1993 roku (reż. Stefan Szaciłowski) i przez lata bił rekordy popularności, bawiąc bielskich widzów do łez.

Najlepsza farsa pióra mistrza gatunku – Raya Cooneya to historia londyńskiego taksówkarza-bigamisty, który posługując się skomplikowanym harmonogramem, wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet jednocześnie. Do czasu. Na skutek wypadku jego tajemnica może wyjść na jaw, bohater dokonuje więc karkołomnych wysiłków, aby ukryć podwójne życie przed policją, mediami, a przede wszystkim przed dwoma kochającymi go żonami. Nawet jeśli perypetie Johna Smitha są już widzom znane, z pewnością warto obejrzeć je w nowej odsłonie i przekonać się, czy jedna z najlepszych i najczęściej granych na świecie fars bawi wciąż tak samo, a może bardziej?

Czas trwania

135 min (1 przerwa)

Twórcy

Obsada

Premiera

5.01.2019

Recenzje

  • Lady’s Club, Stanisław Bubin - zobaczStrzałka w prawo
  • Teraz Teatr, Tomasz Sknadaj - zobaczStrzałka w prawo
  • 2B Style, Damian Górecki - zobaczStrzałka w prawo
  • Redakcja BB, Przemek Ornicz, Katarzyna Romańczuk - zobaczStrzałka w prawo
  • Kronika Beskidzka, -- - zobaczStrzałka w prawo
Fotografie: Joanna Gałuszka

MaydayNa scenie! Kup bilet online

Brak dostępnych biletów na spektakl w najbliższym repertuarze. Zostaw swój e-mail, a powiadomimy Cię gdy znów będzie dostępny. Zostawiając adres mailowy, wyrażasz zgodę na otrzymywanie mailingu Teatru Polskiego.

Oświadczam, że powyższe informacje są mi znane i: